LumiDoz 7

Luminesans Dozimetri Kongresi 10-12 Eylül 2013- ISPARTA

Get Adobe Flash player

Duyuru: Bildiri özetleri kitapçığını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Buraya tıklayınız !

http://muonweb.com/lumidoz_abstract_book.pdf

7. Ulusal Lüminesans Dozimetri Kongresi. 10-12 Eylül 2013- ISPARTA

Bu yıl yedincisini düzenleyeceğimiz Ulusal Lüminesans Dozimetri Kongresi 10-12 Eylül 2013tarihleri arasında Süleyman Demirel Üniversitesi Fizik Bölümü tarafından Isparta’ da düzenlenecektir.

Bilindiği üzere, ilk olarak Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü tarafından gerçekleştirilen LümiDoz Kongresi son olarak Celal Bayar Üniversitesi Fizik Bölümü tarafından gerçekleştirilmiştir. Kendi alanında Türkiye’de tek olan LümiDoz kongresi, artık geleneksel hale gelmiş ve her yıl düzenlenmektedir.

Kongrede genel konu sunumları dışında, kendi alanında uzmanlaşmış değerli bilim insanları ile çeşitli sunum ve tartışmalar düzenlenecek, fizik ve kimya bölümü öğrencilerinin durumları değerlendirilecek ve çözüm önerileri sunulacaktır.

Bilim kurulu tarafından seçilen bildirilerin tam metinleri hakem değerlendirmesinden sonra Süleyman Demirel Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi ,  Bitlis Eren Üniversitesi Fen Bilimleri Dergisi ve Ankara Üniversitesi Nükleer Bilimler Enstitüsü Nükleer Bilimler Dergisinde yayınlanacaktır.

Katılımınız ve katkılarınız kongrenin daha da verimli geçmesini sağlayacaktır.

Sizleri LümiDoz VII Kongre’sinde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. 

Destekleyenler

Webmasters: Çağıl Çınar & Erman Yılmaz | Düzenleme: Şevki Kiremitçioğlu

Her hakkı saklıdır. © 2013. Süleyman Demirel Üniversitesi